چند سالیست که دیگر موفقیتم را مثل قدیم اندازه نمی‌گیرم،‌ خط کشم را برمی‌دارم و آن وقت‌هایی را اندازه می‌گیرم که برای خودم بوده،‌ حالا چه زمانی که یک صد تومانی را انداخته‌ام توی یک صندوق خیریه که خودم را خوشحال کنم،‌ چه زمانی که با خواندن یک نوشته پرواز کرده‌ام و چه زمانی که در آغوشی آرام گرفته‌ام یا از احساس تعلق لذت برده‌ام. هرچه بیشتر می‌گذرد،‌ بیشتر معتقد می‌شوم که احساس خوشبخت بودن مال همین امروز است و آرزوهایی که قرار است خوشحالمان کنند، محقق بشوند یا نه،‌ به دردخوشبختی امروز نخواهند خورد، مگر این‌که با داشتنشان خوش باشیم. رضایت" بیشتر از آن‌که به‌دست‌آوردنی باشد، یادگرفتنی‌ست.

/ 73 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمید م

با خط كش مخالفم اما با پايين آوردن انتظارات هم به بهانه منطقي كردن انها هم مخالفم [گل]

علی

سلام، از بابت کامنت خیلی مهربونت تشکر می کنم، و مرسی بخاطر تبریکت، و باید بگن کامنتت خیلی صمیمی تر از اونی بود که فکر کنم یه غریبه‌ای!! بازم سر بزم و اگه مایل بودی خودتو بیشتر معرفی کن...

علی

راستی یاردم رفت بگم یکی از نوشته هات منو حسابی یاد خوشبختیام انداخت...

farhad salmani

سلام دوست عزیز ممنونم که پیغام دادی لطفا وبلاگم رو به لیست دوستانتون اضافه کنید کاری که من کردم بازم ممنونم

mina kiani

اره[گل][گل] خوشبختی انسان در رضایت از خودشه

روشنک

فراموش مکن تا باران نباشد رنگین کمان نیست تا تلخی نباشد شیرینی نیست و گاهی همین دشواری هاست که از ما انسانی نیرومندتر و شایسته تر می سازد خواهی دید ، آری خورشید بار دیگر درخشیدن آغاز می کند.

مريم

مطلبت بسیار زیبا بود لذت بردم[لبخند]

حمیدعزیزآبادی

حالا سایت جذاب شده به ایمیلت یه سربزن

حمیدعزیزآبادی

من به عهدم وفا کردم قدم درکلبه تو نهادم سایتت واقعازیبا شده وقابل توقف چندساعتی شده ازاون قبلی خیلی بهترشده امیدوارم همیشه سلامتو باامید باشی راستی من لینک تورومیذارم اگه میشه توهم منولینک کن.اگه خوندی اینو یه پیام بده که لینکتو با چه عنوانی بذارم.

هدی

لحظات را گذرانديم تا به خوشبختي برسيم افسوس كه خوشبختي همان زمان بود و ما ندانستيم.