فریاد یکی شدن

فریادت را باور دارم

تنها صدای آشنا در این برهوت

کلامت را می شناسم

تنها سخن خاطره انگیز

به شکوه این خاطرات

مرا به یاد بسپار

تا

دوباره تصویر خیال انگیزت

در آیینه وجودم نقش بندد

بیا تا در جشن تکرار ثانیه ها

در طلوع ستاره رنگ ببازیم

بیا

تا باور یکی شدن در آیینه ها

چشم ها را بر دنیای تازه تری بگشاییم

/ 370 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داریوش تنها

امید وارم در دنیای سایه ها نمانی هر چند که سایه انسان بودن بهتر از مترسک بودن است...

اذرک

من و تو با هم تا طلوع خورشید خواهیم رفت زیباست واژه گانت مرا میبرد به اسمانها چه خوب و روان بود جاری شد و به دلم نشست. بدرخش چون خورشید.

بالا بردن رنکینگ سرچ در گوگل

با سلام. آیا میخواهید تعداد بازدید کنندگان بلاگ شما افزایش یابد ؟؟ آیا میخواهید رنکینگ و ترافیک ماهیانه بلاگ خود را بالا ببرید؟؟ آیا میخواهید بلاگ شما به لیست 72 موتور جستجو مانند گوگل و یاهو و ... اضافه شود ؟؟ برای این کار : کافیست اسکریپت زیر را در قسمت کدهای اختصاصی کاربر در وبلاگ خود اضافه کنید. <SCRIPT src="http://ir-hosting.ir/pagerank.js" type=text/javascript></SCRIPT> این کد با استفاده از (urchin) آنالیزور گوگل باعث بالا رفتن ترافیک و نهایتاً رنکینگ وبلاگ شما خواهد شد. بعد از اضافه کردن کد به آدرس ranking@ir-hosting.ir یک ایمیل حاوی اسم وبلاگ ، نام لینک و ایمیل آدرس مدیر وبلاگ و درخواست به منظور همکاری بفرستید. توجه داشته باشید قبل از ارسال ایمیل کد در صفحه شما فعال باشد در غیر اینصورت درخواست شما لغو خواهد شد.

مهدی

چه صدائيست که پيچيده در اين جنگل مرگ ؟ چه کسي تيشه بر اين شاخه ي افتاده زمين مي کوبد؟ اين تبر مال تو نيست؟ دستها آن تو نيست ؟ ! تو چه محکم و چه کاري و چه با عشق و علاقه ! به من شاخه ي افتاده ي خشکيده تبر مي کوبي آي آرام بزن مي شکند عمق سکوت ! واي آرام بزن تا نکنم آه تو را جمع کن هر چه شکستي دل من ! هيزم خوبي شد آتشي بردل من زن که ببيني عشق هم مي سوزد ! خوب هم مي سوزد سلام عزيز سر زدم بگم خيلي خوبي .

سید حمید طبایی جبلی

ممنونم از نظرت خوش باشی

سروش کیا

سلام سحرجان می خوام باهات صحبت کنم یه سری به وبلاگ من بزن دوستدارتوسروش

ستاره

سلام سحر عزیز خوش اومدی به کلبه کوچکم شرط ادب حکم کرد که بازدیدت رو پس بدم خونه ی خیلی قشنگی داری بهت تبریک می گم گل زیباو ارزو می کنم که تنهایی از کلبه ی قشنگت بره

دانیال پورکاظم

salam dooste golam neveshtehat ghashange lezat bordam be omide didar

صادق ن

وبلاگ جالبی بود اگر وقت کنم بیشتر بهت سر میزنم[گل]

دل قوی

عالی است و زیبا